Foxit Reader

Szybka i mała przeglądarka plików PDF!

Foxit Reader Jako mała i szybka przeglądarka plików PDF, Foxit Reader jest wykorzystywany przez ponad 90 milionów użytkowników na całym świecie. Najnowsza wersja została wzbogacona w wiele nowycyh funkcji takich jak wyszukiwarka internetowa i ustawienia paska ulubionych.

Pobierz

Foxit Reader jest darmową przeglądarką dokumentów PDF, zajmującą niewiarygodnie mało miejsca, uruchamiającą się w sposób natychmiastowy i posiadającą zestaw przydatnych funkcji. Foxit Reader działa w systemach Windows 2000/XP/2003/Vista/7. Jego wbudowane funkcje są kompatybilne z ze standardem PDF 1.7.

Dotychczas musiałeś pobrać dużą przeglądarkę plików PDF innej firmy, przejść długi proces instalacji i długo czekać na otwarcie dokumentu PDF. Co więcej - jeśli chciałeś wykorzystać funkcje notatek musialeś dodatkowo sporo zaplacić.

Obecnie dzięki Foxit Reader nie musisz wydawać żadnych pieniędzy. Najważniejsze cechy programu Foxit reader:

  • Niewiarygodnie mała: rozmiar Foxit Reader jest ułamkiem wielkości Acrobat Reader.
  • Niezykle szybka: Foxit Reader uruchamia się od razu bez żadnych przestojów. Nie musisz oglądać żadnych ekranów powitalnych, logotypów i innych zbędnych informacji.
  • Narzędzie do dodawania notatek: Czy kiedykolwiek chciałeś dodać notatkę bądź komentarz do dokumentu PDF podczas jego przeglądania? Foxit Reader pozwala rysować grafikę, zaznaczać tekst i wpisywać tekst do notatek dokumentu PDF, które mogą być wydrukowane albo zapisane w pliku PDF.
  • Konwersja tekstu: Możesz przekonwertować cały dokument PDF do prostego pliku tekstowego.
  • Bezpieczeństwo i prywatność: Foxit Reader respektuje ochronę i prywatność użytkowników i nigdy nie łączy się z internetem bez zgody użytkownika podczas, gdy inne konkurencyjne programy po cichu łączą się z siecią w tle. Foxit Reader nie zawiera żadnych programów typu spyware.